Бельгія (WU-17) – Україна (WU-17). Анонс

У першу неділю липня дівоча збірна України (WU-17) зіграє свій останній матч на «Турнірі розвитку УЄФА», який у ці дні проходить в Іспанії. Нагадаємо, що у двох попередніх поєдинках «синьо-жовті» поступилися збірним Португалії (1:10) та Іспанії (1:3). Тепер же підопічні Тараса Шпички зіграють зі збірними Бельгії.

Свої попередні поєдинки бельгійки також провели не надто вдало. Поступилися іспанкам з рахунком 0:8, а португалкам – 4:12. Тому, логічно, що для обох команд очний поєдинок буде більше за престиж. Це для них буде остання можливість здобути першу і останню перемогу на цьому «Турнірі розвитку УЄФА». Тому, мотивація буде як у збірної України, так і у бельгійської команди. І тут головне питання – хто першим почне диктувати супернику свої умови гри.

Звичайно, нам усім хотілося б, щоб саме збірна України грала у цьому матчі першим номером. Поєдинок проти збірної Іспанії показав, що наші дівчата швидко вчаться. Висновки з поразок вони вже навчились робити. Стримувати атаки команди-суперниці – теж. Тепер підопічним Тараса Шпички треба показати, що вони вміють вести гру і, головне, перемагати. Цього ми нашим футзалісткам і бажаємо.  

«Турнір розвитку УЄФА»
Бельгія (WU-17) – Україна (WU-17) 

2 липня 2017 року. Іспанія. Мадрид. «Полідеспортіво Лас Рохас» - 10.30.

Прес-служба Асоціації футзалу України